Аты аңызға айналған әңгімеші Эдуард Успенскийге арналған көрме

Эдуард Успенский-балалар әдебиетіндегі ерекше жазушы. Іс жүзінде ешкім танымал махаббатқа лайық көптеген керемет кейіпкерлерді жасай алмады. Чебурашка, Гена қолтырауыны, Федор ағай, Матроскин мысық, Печкин пошташысы, Колобок ағайындылар және басқалары-оларды бірнеше ұрпақ біледі және жақсы көреді.

Мектеп кітапханасында аңызға айналған ертегішіге арналған көрме ұйымдастырылды

Эдуард Успенский–уникальный писатель в детской литературе. Практически никому не удавалось создать столько замечательных героев, которые заслужили бы народную любовь. Чебурашка, крокодил Гена, дядя Федор, кот Матроскин, почтальон Печкин, братья Колобки и многие другие–их знают и любят уже несколько поколений детей.

В библиотеке школы организована выставка, посвященная легендарному сказочнику.

Жаңартылған күні: 11.01.2023 15:39
Құрылған күні: 11.01.2023 15:39