"Менің өмірімдегі кітап алатын орын" сауалнамасы

№2 ЖББМ 4 сынып оқушылары үшін "менің өмірімдегі кітап алатын орын"сауалнамасы ұйымдастырылды
Бастауыш сынып оқушылары сауалнаманың 7 сұрағына жауап берді . Мақсаты: оқырмандардың қызығушылықтарын, балалардың осы тобының көкжиегін анықтау, үйде оқу шеңберін анықтау, оқушылар кітапханаларды оқу қажеттіліктерін қанағаттандыру үшін қаншалықты пайдаланады үй кітапханалары оларға көмектесе ме.

Сауалнама сұрақтары:
1. Сіздің сүйікті жазушыңыз?
2. Сіздің сүйікті кітабыңыз?
3.Сіздің сүйікті журналыңыз?
 4. Сүйікті жанр:
 - Классикалық әңгімелер,
- Өлеңдер, - Ертегілер,
- Шытырман оқиғалар,
- Детективтер,
- Фантастика,
- Энциклопедиялық әдебиет,
5. Кітапханаға жиі барасыз ба? 6. Сіз демалыста не оқыдыңыз?
 7. Үй кітапханасы дегеніміз не?

Сауалнама сұрақтарына барлығы жауап берді: - 47 оқушы жауап берді.(4" а "және 4" В " сыныптар)

Жаңартылған күні: 22.01.2023 22:20
Құрылған күні: 22.01.2023 22:20