Республиканский дистанционный конкурс «Шексіз шығармашылық» Номинация: «Қиял-ғажайып әлемі». Ученик: Умар Медет 2 Г класс

МЕН НЕ ЖАҚСЫ КӨРЕМІН
(әңгіме)
Сәлем! Менің атым Медет. Мен 8 жастамын. Мен Есіл қаласында тұрамын. Мен екінші сыныпта оқимын.
Мен бояулармен сурет салғанды ұнатамын. Мен үлкен бояуларды алып, конкурсқа сурет саламын. Мен сол жерде қой тартамын. Ағылшын қойы қой. Мен ағылшын тілін де жақсы көремін. Бұл менің мектептегі сүйікті пәнім. Маған әріптер мен сөздер өте ұнайды. Сондықтан мен өте жақсы оқып, жазамын. Маған теру ұнайды, сондықтан мен әңгіме жазуды жөн көрдім.
Сыртта қазір қыс және әрқашан суық. Мен серуендеп, ойын алаңында ойнағым келеді. Жазды күту керек. Ол, тағы да басқа. Жазда Есілде өте жақсы. Мен ойын алаңында ойнаймын. Мен жазда Алматы қаласына бардым. Алматыда өте әдемі және ыстық. Мен сол жерде оқыған.
Мен жігіттермен ойнай алмаймын, сондықтан мен фиксиктермен ойнаймын. Олар менің ең жақсы достарым және әрқашан скучностьпен күресуге көмектеседі. Мен олар туралы мультфильмдер көремін. Маған Симка ұнайды. Simka ағылшын тілінде Simka. Ол көңілді, ақылды, бәрін жөндейді. Нолик-оның ағасы. Nolik ағылшын тілінде. Ол күлкілі және күлкілі.
Мен басқа мультфильмдерді де жақсы көремін. Мысалы, найзағай Макуині туралы. Ал уроки я не люблю істеу. Анам мені әрдайым көндіреді. Бірақ мен әлі де жақсы оқуға тырысамын.
Мен әлі де жаңа жылды жақсы көремін. Маған Аяз ата келеді. Ол маған сыйлықтар береді. Ол маған жаңа планшет сыйлады. Ал сіз не ұнатасыз?

Жаңартылған күні: 03.02.2021 15:29
Құрылған күні: 03.02.2021 15:33